Архів. Оголошення «Нужны окна велюкс» від 14.09.2016 застаріло і тому приховано.

Замовте вікна просто за три кроки

Перший крок — заявка на замір вікон

1
Замовлення дзвінка
Замовте дзвінок фахівця і домовтеся про замір для точного розрахунку.
2
Укладання договору
Договір з гарантіями і зазначенням сум і підтвердженням факту оплати
3
Доставка і монтаж
від 1 дня в залежності від обсягу замовлення
Нужны окна велюкс
Нужны окна велюкс, желательно модель GZL 1054. Размер 78*118cm. Самовывоз из Киева, или доставка из другого региона.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Тендери на поставку вікон, фасадів
Дата публікації: 14.09.2016
Рубрика: Тендери на поставку вікон, фасадів
Регіон: Київ
Номер оголошення: 430722
Інші оголошення в даній рубриці:
Балконний вихід, вікно
Потрібно виготовити без монтажу з доставкою Солом'янка балконний вихід: двері 700*2150 знизу сендвіч 24 пов. втк., вікно 1130*1390 глухе Рехао 60, ... Читати далі
Ролети захисні з автоматикою під ключ Ролети захисні з автоматикою під ключ
Необхідно закрити захисними ролетами 18 прорізів загальною площею 70 м2.
2 вікна + напівкруглий еркер
Прошу прорахувати вартість вікон з монтажем! без москітних сіток, відливів і підвіконь. Всі вікна профіль Rehau70 (посилений) Склопакет: Двокамерний ... Читати далі
Вікна з установкою
Потрібно виготовити та встановити у Василькові такі вікна: 1) Отвір під вихід на терасу шир. 1965 х вис. 2135 (подвійні двері) - 1 шт. 2) Вікно ш1560 ... Читати далі
Потрібно балконний блок Потрібно балконний блок
Потрібно балконний блок. Деталі у вкладеному файлі. Малюнок.
Вікна та двері в будинок
Необхідно виготовити та встановити вікна та двері в будинку. Вікна: 3-ри вікна 160в×125ш 1 160×2000 1/3 ліва сторона відкривається, 1-але 140в×80ш, ... Читати далі
Схожі оголошення в інших регіонах:
Прорахуйте вартість 7 вікон профіль Veka
Цікавить вартість вікон з монтажем! у новозбудований приватний будинок. Без сіток, підвіконь, відливів. Всі вікна профіль 4-х камерний VEKA Proline, ... Читати далі
Тендер для виробників м / п конструкцій.
Потрібно виготовити і доставити 22 великих арки. Основна вимога, - наявність в конструкціях "фальш - імпостов". Ламінація "золотий дуб" без текстури ... Читати далі
Куплю вікно 1400 1550 не дорого
Куплю вікно пластикове ширина приблизно 1400 висота 1550, і ще одне на 1000 1200 колір Дуб венге зовні. Якщо є щось подібне пишіть.
Куплю вікна (профіль Rehau + Maco Мульти фурнітура Invisible
Добрий день, мене цікавить ціна на вікна 2-4 шт розміром ш150 * В180 - 1-й поверх, - Поділ навпіл, - Повортно-відкидні. Що я хочу: 1) 5 REHAU ... Читати далі
Скління ДК "Дніпроспецсталь". Скління ДК "Дніпроспецсталь".
Добрий день, наше підприємство проводить тендер на скління фасаду ДК "Дніпроспецсталь" (м.Запоріжжя). Бажаючим взяти участь прошу направляти свої ... Читати далі
Металопластикові якісні вікна. Металопластикові якісні вікна.
Компанія «Вігор» виготовляє: вікна, балконні двері, вхідні двері, конструкції складної конфігурації. Для їх виготовлення використовуються ... Читати далі
Стекло М1 - 4мм размер 1300*1605
Стекло М1 - 4мм размер 1300*1605 -12774 шт. Посчитать сумму с самовывозом с указание типа и веса упаковки
Потрібні москітні сітки
Назвіть, будь ласка, ціну, в яку мені обійдеться виготовлення 4-х москітних сіток на балконні вікна. Розміри такі: 1 шт. - 785 х 1380 мм 1 шт. - 780 ... Читати далі
Вікна ПВХ 8.5 кв.м.
Вікна ПВХ 8,5 кв.м. Параметри у вкладенні. Уточнення по електронній пошті. Доставка в Тернопіль.
Хочу вікно.
Здравствуйте! Прошу прислать коммерческое предложение на окно Профиль: REHAU Вітаю! Прошу надіслати комерційну пропозицію на вікно. Профіль: REHAU. ... Читати далі